Tampa Bay – Florida 6:3 (kon.) | Toronto – Boston 1:3 (kon.) | Vegas – Dallas 2:3 (po pr.)
Colorado – Winnipeg 5:1 (kon.) | Nashville – Vancouver 3:4 (po pr.)
koniec po predl.
Nashville Predators
3:4 (1:1, 1:0, 1:2 - 0:1) Stav série: 1:3
Vancouver Canucks
cz Nedeľa 28.04.2024, 23:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL • Štvrťfinále Z. konferencie

Z tohoto utkání je to všechno. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit zase někdy příště u dalších přenosů. Na počtenou. (02:33:43)

3. J.T. Miller (VAN) 0+3

Utkání je u konce. V prodloužení se nakonec hrálo do času 61:02, kdy rozhodl o výhře ranou do šibenice z pozice před brankou Lindholm, kterému zpoza branky krásně nabil Garland. Vancouver tak po vítězství 4:3 v prodloužení vede v sérii 3:1 na zápasy a ve středu bude na svém ledě útočit na ukončení série a na postup.

61:02 Elias LINDHOLM - 3:4

61:02
    Vancouver právě vstřelil branku! A je rozhodnuto! Vancouver si nakonec výhru v zápase zapíše. Garland totiž zpoza branky krásně našel před brankou stojícího ELIASE LINDHOLMA, který pak zcela sám před Sarosem, poslal puk do šibenice domácí branky. Asistence: Conor Garland a Dakota Joshua.

60:43
    Joshua v souboji upadl na led, ale rozhodčí vylučovat nebudou.

60:01

Nashville zvýšil ve třetí části vedení po 12 sekundách po trefě Forsberga a vypadalo to, že si dojde pro srovnání v sérii. V závěru třetí třetiny to ale hosté zkusili bez brankáře a risk vyšel. Oba góly dal Boeser, který tak zkompletoval hattrick. Sissons ještě předtím trefil tyčku odkryté brány, čímž by rozhodl o výhře. O vítězi zápasu tak rozhodne prodloužení, případně nájezdy. Prodloužení začne zhruba ve 2:18.

60:00
    59:52 Brock BOESER - 3:3

59:52
    Vancouver právě vstřelil branku! Vancouver dokázal při hře bez brankáře srovnat! Ránu Millera vyrazil Saros pouze před sebe, kde se puku chopil BROCK BOESER, který dorazil kotouč do odkryté branky. Boeser kompletuje hattrick a bude se prodlužovat. Asistence: J.T. Miller a Elias Pettersson.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:10
    Při hře hostů bez brankáře mohlo být definitivně rozhodnuto, ale Sissons trefil tyčku prázdné klece!
    57:11 Brock BOESER - 3:2

57:11
    Vancouver právě vstřelil branku! Vancouver dává kontaktní gól! Při hře bez brankáře to hosté sehráli pěkně a Lindholm našel krásnou křižnou nahrávkou přes osu BROCKA BOESERA, který se prosadil do odkryté brány nad ležícího Sarose. Asistence: Elias Lindholm a J.T. Miller.

56:30
    Šilovs odjíždáí na střídačku a Vancouver to zkusí v šesti!

56:25
    Zadorov nechal puk za sebou a k puku se dostal McCarron, jehož rychlou ránu vyrazil Šilovs do rohu.

Mateo

Góly a asistencie: 6. Jankowski (Lauzon, A. Carrier), 26. Nyquist (O'Reilly), 41. F. Forsberg (Josi, McDonagh) – 3. Boeser (Soucy, J. Miller), 58. Boeser (E. Lindholm, J. Miller), 60. Boeser (J. Miller, E. Pettersson), 62. E. Lindholm (Garland, Joshua)

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – Josi (C), McDonagh (A), A. Carrier, Lauzon, L. Schenn, Barrie, Fabbro – Nyquist, O'Reilly (A), F. Forsberg – Evangelista, Novak, Jankowski – Zucker, Sissons, Beauvillier – Sherwood, McCarron, Co. Smith.
    Tréner: Andrew Brunette

Vancouver Canucks: Šilovs (Tolopilo) – Hronek, Q. Hughes (C), T. Myers, Soucy, Cole, Zadorov – Boeser, J. Miller (A), P. Suter – Michejev, E. Pettersson (A), Höglander – Garland, E. Lindholm, Joshua – Lafferty, Blueger, Di Giuseppe.
    Tréner: Rick Tocchet

Rozhodca: L'Ecuyer, Lee – Gawryletz, Brisebois

Diváci: 17 590